2012 Erkek Giyim Modelleri

Karar verdim bloğumda artık erkekler için bir yer açayım dedim buda moda giyim ile ilgili olsun dedim, şimdi ilk olarak 3 markadan seçtiğim kıyafetler bu senenin yeni modelleri oluyor sizlerde bunları beğenirseniz koşa koşa ZARA, Pull&Bear ve Bershka’dan bunları alabilirsiniz. Öncelikle üsttten başlayarak aşağı doğru tantım yapıcam yani ceket, tişört, gömlek, pantolon ve ayakkabı olarak tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama yeniliğe açık olmakta fayda var diyorum ve tanıtıma başlıyorum.

Bu hafta 1 model tanıtımı yapıcam ve kahverengi, gri, buz mavi tonları olacak diğer haftalar bu sayılar ve renk tonları değişecek ve çoğalacaktır.

Gömlek için kahverenginde düzgün bişeyler bulamadım ve Bershka’dan kahverengi ceket, pantolon ve kot pantolon ile giyebileceğiniz bir gömlek seçtim.

Bershka ile tişört modellerine devam ediyorum. Şunu belirtmek isterim şahsen yuvarlak yaka tişörtleri pek sevmiyorum bu hafta v yaka bir tişörtle başlıyorum fakat ileride yuvarlak yaka bişeylerde buluruz 🙂

Pantolonlara gelirsek 2 model baktım Zara ve Bershka’dan.

Son olarakta geldik ayakkabılara yine 2 model göstericem artık beğenmesi size kalmış.

Umarım 3 markadaki yeni sezon modelleri beğenirsiniz tabi bunlar, bu haftaya özel benim seçtiklerim diğer haftalar dediğim gibi daha çok tanıtım yapıcam, iyi günler dilerim.

Akşam Notu: 23:52
Gittim gezdim gördüm ve kendime bir pantolon ve ayakkabı beğendim, pantolonu Pull&Bear’dan ayakkabıyıda Bershka’dan aldım, işte aldıklarım aşağıda.