İzmir Web Tasarım Firması – Fikir Medya

fikirmedya

Bu gün sizlere çalıştığım firmayı tanıtıcam yenilenmiş ve mobil görünüme sahip bir site olan fikirmedya.com’un yaptığı işler saymakla bitmez 🙂

Sosyal Medya’dan tutunda Online Ticaret’e kadar Web’in her yerinde bir bayrağı var.

SOSYAL MEDYA

Hiç kuşku yok ki Sosyal Medya yüz yılın en önemli iletişim araçlarından birisidir. Öyle ki bugüne kadar icat edilen hiçbir kitle iletişim aracı kullanıcılarına bu kadar etkili bir iletişim olanağı sağlamamıştır.

Ancak Sosyal Medya ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz iletişimi kurabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal iletişim açısından doğru yönetildiğinde mükemmel bir alandır.
Sosyal Medya bir markanın tüketicisi ile direkt olarak buluştuğu bir platformdur. Ölçümlenebilir yapısı ile de markalar için önemli bilgiler sağlamaktadır.

Fikir Medya Dijital Reklam Ajansı olarak müşterilerimiz için sosyal medya yönetiminin yanı sıra sosyal medya projeleri de üretiyoruz.

WEB SİTESİ

İnternet teknolojilerindeki gelişmeleri, eğilimleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onları dijital dünyada en iyi şekilde temsil edecek web çözümleri üretiyoruz.

Web tasarım ve kodlama çalışmalarımızda sadece müşterilerimiz için değil aynı zamanda yaptığımız web sitesinin kullanıcıları tarafından da beğenilecek ve kullanmakta zorluk çekmeyecekleri referans işler ortaya koyuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre; kişisel web sayfası, kurumsal web sitesi tasarımının yanı sıra çağımızın en önemli pazarlama araçlarından biri olan e-ticaret sitesi arayüz tasarımı, kodlama ve alt yapı desteği de veriyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ

Gün geçtikçe büyüyen online pazarlama sektöründe, aslında kendi içinde var olan fakat değeri büyümeyle orantılı olarak ortaya çıkan içerik üretimi ve yönetimi ile ilgili çalışmalar yapıyoruz.

Artık online dünyada süreklilik gösteren bir başarı ivmesi yakalamanın tek yolu özgün ve başarılı bir şekilde kurgulanmış içerik üretiminden ve bu içeriklerin etkili bir şekilde yönetilmesinden geçiyor.

Bu nedenle Fikir Medya Dijital Reklam Ajansı olarak müşterilerimiz için web sitesinde veya e-ticaret sitesinde kategori ve ürün yönetiminin yanı sıra, dijital dünyada müşteri kitlesini yakalayabilmesi ve onlarla sürdürülebilir bir ilişki kurabilmesi için içerik pazarlama projeleri de üretiyoruz.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Kişisel web sayfası, kurumsal web sitesi ve e-ticaret sitelerinin ürün ve hizmetlerini kaliteli bir şekilde gösterebilmesi için web siteleri içindeki fotoğrafların da kaliteli olması gerektiğini düşünüyoruz. Web sitenizin mükemmel bir tasarımı olsa da ürün ve hizmetlerinizi gösterdiğiniz fotoğraflar bir bütünlük içinde değilse sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için farkındalık yaratmayacak ve olumsuz sonuçlar almanıza neden olacaktır.

Ajansımız bünyesinde müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi kaliteli bir şekilde sunabilmeniz için iç mekan, dış mekan ve ürün çekimi hizmetleri veriyoruz.

Online Ticaret

Fikir Medya Dijital Reklam Ajansı olarak Hemen AL e-ticaret yazılımının Ege Bölge dağıtıcısı olarak çalışıyoruz.
Amacımız başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesinde kaliteli e-ticaret projelerinin oluşmasını sağlamaktır.

Müşterilerimize Hemen AL e-ticaret paketi sağlamanın ötesinde, e-ticaretin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgiler veriyor ve pazarlama yöntemleri uygulamalarında destek veriyoruz.

Online ticaret yapmak isteyen müşterilerimizin marka, ürün ve hizmetlerinin daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilmesi için çalışıyoruz.

Evet Fikir Medya’nın işleri bunlar gerisi size kalmış eğer firma ile iletişime geçmek istiyorsanız www.fikirmedya.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.