Matbuu Türkiye’nin Online Matbaası

Online Matbaacılık Matbuu

Öncelikle Matbuu.com’u tanıtmamın amacı buraya kartvizit yaptırmış olmam, tanıtımı okuduktan sonra aşağıda birde kartvizitim nasıl oldu ve kaç günde oldu, sorun oldumu, sıkıntı varmı bunları paylaşıcam, şimdi tanıtım;

Organize matbaacılıkta son noktayı koyduk ve artık baskı için de yerinizden kalkmanıza gerek kalmayacak.

Türkiye’nin ilk ve tek online organize matbaası olan matbuu.com ile kendi matbaanız varmışçasına baskıya iş göndereceksiniz.

Bu sistem sizi nelerden kurtarıyor?

1. İşlerinizi gönderirken matbaaya kadar gitmekten,
2. Bilmem kaç gün sonra işler basılınca tekrar matbaaya işi almaya gitmekten,
3. Matbaayla MSN ve mail ile iletişim kurmaya çalışmaktan,
4. Birileri ile yüz göz olmaktan,
5. Müşterinize mahcup olmaktan,
6. Ucuz olsun diye bir ürünü birinde diğer ürünü başka birinde bastırmaktan,
7. Sırf matbaaya kim gidecek diye kartvizit, broşür gibi işleri almayıp müşteriyi geri çevirmekten,
8. Anlaşmalı matbaamız var demekten (zira artık kendi matbaanız var),
9. Ve daha bir çok şeyden sizi kurtarıyoruz..

Matbaaya gitmek, irtibat kurmaya çalışmak gibi sizi üşengeçliğe itecek her türlü sorundan

Bu sistem size ne sağlayacak?

En kaliteli baskıları, en ucuz fiyata, en kısa teslimat süresi ile hiç kimse ile yüz göz olmadan, yerinizden kalkmadan sadece birkaç adımda işlerinizi baskıya gönderebilmenizi sağlayacak.

Yapacağınız tek şey Çalışma Yükle kısmından işlerinizi yüklemek, baskı özelliklerini seçmek ve baskıya göndermek. Daha sonra işlerinizin baskıdaki durumunu, kargodaki durumunu İşlerim bölümünden takip edebileceksiniz.

Dilerseniz, faturayı kendinize, ürünü müşterinize gönderebilirsiniz.

Her şey kolay olsun diye elimizden geleni yaptık ve daha fazlasını da yapmaya devam ediyoruz. Bu süreçte de sizlerin görüş ve önerileri bizim için lafta değil, gerçekten çok değerlidir.

Artık matbaa devri bitti, matbuu devri başladı sloganı ile Türkiye’de Matbaa sektörünü avuçluyor.

Gelelim benim yaptırdığım kartvizite, yaklaşık 1 seneden beri bunu yapmayı istemiştim, sağolsun grafiker arkadaşım bana bu konuda yardımcı olup, kartvizit tasarımımı yaptı ve pdf olarak yolladı, sisteme kayıt olduktan sonra seçenekler var ben “1000 Adet – 8,4×5,2 Kartvizit 350 gr. Mat Kuşe | Ön Renkli, Arka Renkli, Kabartma Lak, Oval Kesim | Mat Selefonlu” bunu seçtim ve lak vs.. herşeyini ayarladıktan sonra pdf olarak yolladım, orada gün aralığı var benimki 8 gün sürüyordu, araya tatiller vs.. girince 10-11 gün gibi bir zaman aldı ve kargoya teslim ettikten ertesi gün elime ulaştı, işyerimdeki arkadaşlarım tasarımı çok beğendi fakat benim beğenmediğim olaylarda vardı, kabartma lak olduğu için bağzılarında kabartmalar bir birine geçmiş şekildeydi, bağzılarında üstünde ufak siyah boyalar vardı ve bağzılarında ise laklar tam yerlerine oturmamıştı birde son olarak oval alanlarda kayma vardı, kısaca %40’ı sorunlu %60ı normal görünüyordu, fakat o para öyle bir sorunun olması normalmi sorusuna cevabım evet olabilir fakat bunlarıda göz önünde bulundurup bu sorunları ilerleyen günlerde çözerlerse daha iyi bir müşteri kitlesine sahip olabilirler diye düşünüyorum. Unutmadan belirtmek isterim online desteği çok ağır çalışıyor hatta cevabı almak için 1 gün gibi beklemeniz bile gerekebiliyor.