reedPAD 3 Tablet PC aldım ve inceledim

reedPAD3 Tablet PC

Öncelikle tanıtımı okuyun, daha sonrada videonun aşağısına kendi yorumumu geçicem işte tanıtım;

reedPAD şimdi 3G hızında!

Kısa zamanda mobil yaşamın vazgeçilmezleri arasına girerek, yüksek performansı ile teknoloji tutkunları için fenomen haline gelen reedPAD tablet bilgisayarlar, şimdi 3G hızında.

Dünyanın merkezi sensin!

reedPAD3’ünüz varsa; işin, eğlencenin, sosyal ağların hep tam ortasındasınız. Nerede olursanız olun, dünyanın merkezi sizin o anda bulunduğunuz yer!

Sınırsız mobilite, gerçek özgürlük!

reedPAD3 ile; telefon açın, görüntülü konuşun, e-postalarınızı yanıtlayın, kitap, dergi ya da makalelerinizi okuyun, film ve dizilerinizi izleyin, internete girin, müzik dinleyin, facebook, skype ve twitter ile sosyalleşin. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan.

Hafifle ve hızlan.
Hayatınızın ağırlığı ne kadar? Kütüphaneniz, fotoğraflarınız, film arşiviniz, iş yerindeki dosyalarınız, telefonunuz, bilgisayarınız, notlar, kartvizitler, defterler… Hatta aileniz, dostlarınız…

reedPAD3 mucizesi ile artık hepsi her an yanınızda ve yalnızca 360 gram.

reedPAD3’e yakından bak:

Tablet: Dünyayı avcunun içine al.
Telefon: Simcard’ın ile telefon özelliğini kullan.
Çift Kamera: Ön kameradan görüntülü konuş, arka kamera ile hayatın her anını kaydet.
Navigasyon: GPS ile yolunu kolayca bul, A GPS ile geliştirilmiş navigasyon deneyimini yaşa.
Internet: Flash desteği ile web sayfalarındaki tüm içeriği sorunsuz görüntüle.
Android Market: Onbinlerce ücretsiz uygulamanın tadını çıkar.
E-posta: Özel e-posta programı ile işinden uzak kalma.
MS Office: Word, Excel ve Powerpoint dökünmanlarını değiştir, kaydet, paylaş.
Oyun: 3D desteği ile oyunun içinde ol.

Teknik Özellikler

Android 2.2 İşletim Sistemi
7 inç çok noktalı kapasitif dokunmatik ekran
3G ve telefon özelliği
800 Mhz Qualcomm işlemci
800 x 480 ekran çözünürlüğü
512 MB dahili, 32 GB arttırılabilir hafıza
GPS ve A GPS ile geliştirilmiş navigasyon
Wifi ve Bluetooth
2 MP arkada, 0.3 önde çift kamera
USB 2.0
Sınırsız Android Market erişimi ile onbinlerce ücretsiz uygulama
3D oyun desteği ve G-sensor
Yalnızca 360 gram

Video

İnceleme sonucunda çapında olan tabletlere göre, telefon ve 3g artı özelliği, işletim sistemi orta seviyede hızlı değil, ekran çözünürlüğü 16 milyon renk değil, dokunmatiği iyi kötü değil, android olması avantaj tabi, paketinde kulaklığı var ama kullanmazsınız çok dandik bir görüntüsü var zaten bende bluetooth kulaklık aldım, 1 adet usb şarj ve camını silmek için bezi var, kamera kalitesi kötü yani fotoğraf çekicem güzel çıksın derseniz üzülürsünüz, öylesine foto çekip twit ve face’de paylaşacaksanız yeterli, görüntülü konuşmayı denemedim zaten öndeki kamerası dahada kötü, donanım olarak bazı şeyleri kısmışlar tabi ama diyorum bu fiyata alınabilecek kendi çapındaki en iyi tablet diyebilirim, takılma vs.. olmadı 10-15 uygulama yükledim şuan sorun yok yani dediğim gibi şuan sorunsuz olarak kapattım ve ilk şarjına koydum, sabah uyanınca tekrar açıp günüme devam edicem, alacak olan arkadaşlar kesinlikle kılıfınıda alsınlar ki bu firma tabletin yanında kılıfı neden hediye vermiyor onuda anlamış değilim, bu arada 800x480px resim yükledim ama illa duvar kağıdı yaparken kırpıyorsun, 800x600px de yine aynı kırpıyorsun kaç px olduğunu çözemedim 🙂 eğer maillerime bakayım, internette dolaşayım, birde telefon ile görüşeyim diyorsanız ve büyük ekran daha iyi diyorsanız size uygun diyebilirim, ben aldığıma çok sevinmedim çünkü eski kullandığım telefon aynı özelliklere sahipti tabi sadece bu tablet o telefon arasındaki fark bu.