Turkcell TV Plus

Turkcell’den yeni bir haber daha 🙂 bu arada sanki turkcell ile çalışıyorum ha, ikimi oldu üçmü oldu habire onun haberlerini yapıyorum belkide çocukluğumdan beri bu hattı kullandığım içindir neyse kıyağım olsun diyeyim evet olayı tam anlamıyla açıklıyorum arkadaşlar Turkcell TV Plus 42’den fazla kanalın canlı yayınlarını www.turkcelltvplus.com web adresi üzerinden TV ile aynı anda izleyebileceğiniz, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde takip edebileceğiniz, Kirala Seyret özelliği ile hiç beklemeden ve hiçbir pakete abone olmadan en popüler ve HD kalitesindeki filmleri tek tıkla izleyebileceğiniz bir mobil uygulama ve web platformudur.

Bu servisi kimler kullanabilir?
Servisten tüm Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri yararlanabilir.

Turkcell TV+’a nasıl giriş yaparım?
Turkcell aboneleri, Turkcell telefon numaraları ve Süper Şifreleri ile, Turkcell Superonline müşterileri, Müşteri Numarası ve Şifresi ile giriş yapabilir.

Şifremi nereden alabilirim?
Turkcell aboneleri şifrelerini unutmaları halinde Şifre yazıp 2222ye ücretsiz mesaj atabilirler. Turkcell Superonline aboneleri ise, sistemde kayıtlı olan cep telefonundan SIFRE yazıp 05327522000 numaraya SMS olarak gönderebilir. Bu mesaj ücretsizdir. Turkcell Superonline Müşteri Numarası, faturanın sol üst köşesinde yer almaktadır ayrıca 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerini arayarak şifrelerini alabilirler.

Turkcell TV+’da hangi kanallar var?
AHABER, ATV, BABY FIRST, BEYAZ TV, BLOOMBERG HT, CARTOON NETWORK, CNBC-E, CNNTURK, FASHION TV, FOX TV, HABERTURK, KANAL24, KANAL7, KANALD, KANALTÜRK, KARADENİZ TV, KRAL TV, MİNİKA, NTV, NTVSPOR, NR1, POWERTURK, SAMANYOLU, SAMANYOLU HABER, SHOW TV, SKYTURK, STAR TV, TJK TV, TRT1, TRT ÇOCUK, TRT HABER, TRT MÜZİK, TRT SPOR, TV8, TURKMAX, YUMURCAK, TNT, WORLD TRAVEL CHANNEL
*Kanalların internet hakları ilgili nedenlerden dolayı yayında bazı saatlerde kesintiler yapılabilir. Bu durumda yayın tamamen kapatılarak kanalda uyarı mesajı ile aboneler bilgilendirilir ya da yayın akışı dışında başka bir içerik yayınlanır.

Turkcell TV+ Paketleri nasıl satın alınır?
www.turkcelltvplus.com adresinden ve mobil cihazlardan TV+ uygulamasından paketlerimden ekranından dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell TV+ Paketlerin detayları nedir?
Başlangıç Paketi ile www.turkcelltvplus.com adresinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını ve filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisinde bu pakete özel tanımlanmış filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuz uyumlu ise, uygulama üzerinden dizilerin 1 hafta önceki bölümlerini izleyebilirsiniz.
Standard Paket ile hem ile www.turkcelltvplus.com adresindenhem de mobil cihazlarınızda uygulama üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını ve Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisinde bu pakete özel tanımlanmış filmleri izleyebilirsiniz.
Sinema Paketi ile hem ile www.turkcelltvplus.com adresindenhem de mobil cihazlarınızda uygulama üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını izleyebilir hem de Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisindeki yüzlerce filmden dilediğinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
Lig TV Paketi ile hem ile www.turkcelltvplus.com adresinden hem de mobil cihazlarınızda uygulama üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını izleyebilir hem de Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisinde bu pakete özel tanımlanmış filmleri izleyebilirsiniz. Artı olarak, LigTV keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde cebinizden ya da tabletinizden yaşayabilir, hiçbir maçı kaçırmazsınız.

Nasıl Ücretlendirilirim?
KDV ve ÖİV dahil, Başlangıç Paket – 1,90 TL
Standart Paket – 5,90 TL/Aylık, 1TL/Günlük
Sinema Paketi – 9,90 TL
Lig TV Paketi – 14,90 TL/Aylık, 5,90 TL/Günlük
Kirala-Seyret kategorisindeki filmler 2TL – 4TL

Ödeme seçenekleri nelerdir?
Paket ya da Kirala Seyret’ten satın aldığınız içerikler otomatik olarak Turkcell ya da Turkcell Superonline faturanıza yansıyacaktır.

Turkcell TV+ servisi kullanımlarında veri (data) bağlantı ücreti alınır mı?
Turkcell TV+ Uygulaması üzerinden servis kullanılırken DATA ÜCRETİ ALINMAZ. Bilgisayarınızdan Turkcell TV+ servisini kullanırken ise Turkcell Superonline Fiber İnternet kullanıcılarının kotasından sayılmaz, yani internet kullanımı için ücret yansıtılmaz. Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları mevcut kotasından kullanılır, sayılır. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.

Yurtdışında, Kıbrıs’ta kullanılabilir mi?
Servis yurt dışı ve Kıbrıs kullanıma açık değildir. Yurt dışı ve Kıbrıs’tan bağlanan kullanıcılar Turkcell TV+ servisinden faydalanamazlar.

Görüntü kalitesi nasıl olacak?
Turkcell TV+ servisinin en önemli özelliklerinden birisi izlediğiniz videonun/canlı yayının kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir. Bağlantı hızınız düştükçe yayının kesilmemesi için görüntü sıkıştırması uygulanmakta, bu da görüntü kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Bütün bunlar siz videonuzu izlerken sistem tarafından gerçekleştirilecek olup, filminizi izlerken herhangi bir kesinti yaşamanıza yol açmayacaktır. Videoları ne kadar kaliteli izlemek istiyorsanız, hızınızın da o kadar yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca tavsiyemiz, servisten yararlanırken internetin yoğun olarak kullanılmaması ve dosya yüklemesi yapılmamasıdır.

Program Nasıl Başa Alınıyor?
TV kanallarında yer alan her canlı programı, yayın devam ederken 3 saati geçmeyecek sekilde programın başına kadar geri alabilir, istediğiniz yerleri durdurabilir, yeniden izleyebilirsiniz.

Kirala Seyret Nedir?
Kirala Seyret servisi ile geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, oyuncusu, yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri film başına belirli bir ücret karşılığında hiçbir pakete abone olmadan dilediğiniz zaman hızlı ve kolay erişim sağlayarak izleyebilirsiniz. Bu servis ile yüzlerce film arasından kiraladığınız filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilecek,filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde yeniden izleyebileceksiniz. Filmi durdurup mobil cihazlarınızdan uygulama üzerinden kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Paketimden Seyret Nedir?
Filmler bölümünde yer alan ‘Paketimden Seyret’ kategorisi altında paketinize özel tanımlanan filmleri istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Sinema Paketi kapsamındaki yerli ve yabancı en beğenilen filmleri bir ay boyunca; Başlangıç, Standart ve Lig TV Paketinde ise bu bölümde yine paketlere tanımlanan eski Türk Filmlerinini izleyebilirsiniz.

TV+ üzerinden film izleyebilmek için nasıl bir bilgisayara ve hangi programlara ihtiyacım var?
Bilgisayarınızla, internet üzerinden herhangi bir video seyredebiliyorsanız, Turkcell TV+ servisinden sorunsuz yararlanabileceksiniz demektir. Servis Adobe Flash altyapısı kullanarak hazırlanmıştır. Bu teknoloji, internette önde gelen video sitelerinin kullandığı bir teknolojidir. Dolayısıyla herhangi bir internet tarayıcısı ve herhangi bir işletim sistemi ile servisimizden Adobe Flash’ın en son sürümünün yüklenmiş olması şartıyla yararlanabilrsiniz.

TV+ servislerini bilgisayarımı televizyona bağlayarak izleyebilir miyim?
Evet bağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın video çıkış özelliği (HDMI, DVI, VGA, S-Video, Composite, vs..) varsa ve gerekli kablolara sahipseniz bilgisayarınızı televizyona bağlayarak hem TV yayınını hem de Film içeriklerini televizyonunuzda izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde düşüş olmaması için kullandığınız kabloların yüksek çözünürlüğü desteklemesi gerekmektedir. HDMI, VGA ve DVI kabloları ile izlediğiniz zaman görüntü kalitesinde herhangi bir düşüş yaşamazsınız. Bilgisayar özelliklerinize bağlı olarak ses çıkışını bu kablolar ile televizyona aktaramayabilirsiniz. Bunun için ses çıkışınızı ilgili kablolar aracılığı ile televizyonunuza veya ses sistemiminize bağlamanız gerekmektedir. Bağlantıları yaptıktan sonra bilgisayarınızda gerekli ayarları yapmayı unutmayınız.

TV+ filmlerini bilgisayarıma indirebilir miyim?
Bu filmleri internet üzerinden belirtilen kullanım koşulları çerçevesinde izleyebilir ancak bilgisayarınıza indiremezsiniz.

Turkcell TV+’a ay ortasında üye olmam durumunda ücretlendirme nasıl olur?
Aylık paket ücreti yansıtılır.

Turkcell TV+ ı aynı anda birden farklı bilgisayarda kullanabilir miyim?
Hayır, bir kullanıcı tarafından kullanılır.

Turkcell Superonline hattimi iptal ettim Turkcell TV+ kullanmaya devam edebilir miyim?
Hayır, edemezsiniz. Servisten sadece Turkcell ve Turkcell Superonline aktif aboneleri yararlanabilir.

Turkcell TV+ taahhütlü müdür? İptal edersem herhangi bir cayma bedeli yanstılır mı?
TV+ abonelerine herhangi bir taahhüt veya cayma bedeli yansıtılmaz.

Turkcell TV+ calismiyor, login olamiyorum kiminle iletisime gecmeliyim?
Turkcell Çağrı Merkezini 532’i ya da Turkcell Superonline 0850 222 0 222 müşteri hizmetlerini arayarak, teknik destek alabilirsiniz.

Daha düşük ücretli bir pakete geçersem herhangi bir ceza yanstılır mı?
Herhangi bir ceza yansıtılmaz.

Şuanki Kapmanyalar

Turkcell TV+’da Başlangıç Paketi Mayıs Sonuna Kadar Bedava!
TV+ Başlangıç Paketi ile www.turkcelltvplus.com adresinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, izlediğiniz programı başına kadar geri sarabilir, durdurup yeniden izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin son bölümlerini ve Filmler bölümünde ‘Paketimden Seyret’ kategorisi altında yer alan bu pakete özel filmleri dilediğiniz zaman web sitesi üzerinden izleyebilir, sosyal medyada dilediğinizi paylaşabilirsiniz.
Turkcell TV+ Başlangıç Paketi ile
· İzlediğiniz programı, o anda açsanız bile, 3 saati geçmeyecek şekilde başına kadar geri alabilir, durdurup yeniden izleyebilir,
· Facebook/twitter hesabınızla bağlandıktan sonra, canlı yayınları izlerken programla ilgili atılan tüm tweet’leri görebilir, siz de tweet atabilir ve facebook üzerinden yorum yapabilir, beğenebilir ve TV+ uygulaması kullanan arkadaşlarınızın facebook/twitter aktivitelerini, onlar paylaştığı sürece, görebilir,
· Filmler bölümünde, ‘Paketten Seyret’ kategorisi altında yer alan pakete özel filmleri izleyebilir, ‘Kirala Seyret’ kategorisi altında yer alan en yeni filmleri dilediğiniz an kiralayabilir,
· Cep telefonunuz uyumlu ise TV+ uygulamasını indirerek, cepten ve tabletten dizilerin son bölümlerini ve TRT1 kanalını izleyebilir,
Paketlerim bölümünden paketlerinizle ilgili tüm işlemleri yapabilir, üst paketlere geçebilirsiniz.
Ne Kadar Öderim?
Turkcell TV+ Başlangıç Paketi Mayıs sonuna kadar ÜCRETSİZ olup, Haziran’dan itibaren KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 1,90 TL olacaktır.

Turkcell Platin ve Gold Müşterilerine Turkcell TV+’da Her Hafta 1 Film Hediye!
Turkcell Platin ve Gold Müşterileri, Turkcell TV+ Standart Paket, Sinema veya Lig TV paketine üye olduklarında, 3 ay boyunca her hafta 1 filmi bedava izliyor!
UCRETSIZ FILM yazıp, 1040’a SMS gönderen Turkcell Gold ve Platinum müşterileri, izlemek istedikleri filmi seçip mesajla gelen kodu www.turkcelltvplus.com’daki Film bölümünde Kirala Seyret kategorisinde yer alan filmin kod bölümüne yazarak, her hafta diledikleri filmi ÜCRETSİZ izleyebiliyor!
31.12.2012’ye kadar Standart, Sinema veya Lig TV Paketi alan her Gold ve Platinum müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir. Gold müşterileri ARTI FILM yazarak da şifrelerini alabilmektedirler.
Ne Kadar Öderim?
Turkcell TV+ Standart Paket ayda KDV ve ÖİV dahil 5,90TL, Sinema Paketi ayda KDV ve ÖİV dahil 9,90TL, Lig TV Paketi ise ayda KDV ve ÖİV dahil sadece 14,90TL’dir.

Gnctrkcll’liye Turkcell TV+’da Her Hafta 1 Film Hediye!
Gnctrkcll’li! Mayıs sonuna kadar ÜCRETSİZ olan Turkcell TV+ Başlangıç Paketine ya da dilediğin herhangi bir pakete üye ol, 2 ay boyunca her hafta 1 filmi bedava izle!
Her hafta GNCFILM yazıp 1040’a göndererek KOD al, filmi seçip mesajla gelen kodu www.turkcelltvplus.com’daki Film bölümünde Kirala Seyret kategorisinde yer alan filmin kod bölümüne yaz ve her hafta dilediğin filmi ÜCRETSİZ izle!
31.12.2012’ye kadar herhangi bir paket alan her gnctrkcll’li bu kampanyadan yararlanabilir. Tek yapman gereken www.turkcelltvplus.com’a girip Paketler bölümünden dilediğin paketi seçmek!
Ne Kadar Öderim?
Mayıs sonuna kadar Başlangıç Paketi ÜCRETSİZ olup, 1 Haziran’dan itibaren sadece ayda KDV ve ÖİV dahil 1,90 TL.

Detaylı bilgi için www.turkcelltvplus.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır, bir tanıtım yazısının daha sonuna geldik yazı ile ilgili yorumlara açığım başka hat kullanıyorsanız turkcell ile bağlanın hayata diyorum ve size iyi günler diyorum.